Aksaray Hurdacı Güncel Hurda Fiyatları

Aksaray hurdacı Fatih Aksaray semtinden hurda alımları ve geri dönüşüm hizmetleri vermektedir. İki caddeden oluşan Aksaray semtinde Fatih ve Millet caddesi konumlarından Aksaray hurdacılar ile iletişime geçerek hurda alım satım yapılabilir. Burada bulunan en yakın hurdacı Hurdacı Merkezi sizlere en kısa sürede hizmet sunar.  Demir hurdaları, bakır hurdası ve alüminyum hurdalar Aksaray hurdacısı çalışmaları sonucunda bu noktadan verimli olarak toplanır.

Aksaray Hurdacı Fatih de Hurdacılık Hizmetleri

Sarı hurdaların büyü kısmı İstanbul da bu semtten elde edilmektedir. Sarı hurdası alan Aksaray hurdacılar aldıkları sarı hurdaları hurda metal firmaları aracılığı ile geri dönüşüme çevirir. Sarı hurdalar bakır hurdası kadar değerli hurdalar olmasalar da hurdacılar bu hurdaları Aksaray da yüksek hurda fiyatlarına almaktadırlar. Güncel hurda fiyatlarının belli oranda üzerine çıkılarak hurda alım hizmetleri gerçekleştirilir. 

Alımı sağlanan sarı hurdalar ise:

  • Sarı pirinç hurdası
  • Sarı çubuk hurdası
  • Sarı maden hurdası
  • Bakır sarı hurdası
  • Sarı musluk hurdası

Aksaray Geri Dönüşüm Hizmetinde Konumunun Artıları ve Eksileri

İl ve ilçelerde geri dönüşüm çalışmalarının verimli olarak gerçekleştirilmesi konum ile doru orantılı olarak değişmektedir. Aksaray semti Topkapı, Taksim ve Beşiktaş bölgelerinin ortasında yer alır. Bu durumdan eksi yönde etkilenmektedir. Bu 3 bölge İstanbul da en kalabalık noktalar arasında yer alır. Nüfus ve araç yoğunluğunun artması geri dönüşüm çalışmalarını da sekteye uğratır.

Her ne kadar olumsuzluklar olsa da bölgede atılan kablo hurdası atıkların da toplanması gerekir. Bu kablo atıklarının büyük kısmını burada yer alan Aksaray kablo hurdası alan hurdacılar toplar. Hurdacılar kablo hurdaları içerisinde ne kadar metal olduğunu göz kararı veya kendileri teknik çalışmalar ile hesaplayabilir. 

Hurda Alanlar Ne Tür Katkılar Sağlıyor?

Bu bölgede hurda alan firmalar öncelikle milli servete katkı sağlamaktadır. Kurşun hurdası, elektronik hurdası, nikel hurdası, çelik hurdası, krom hurdası, çinko hurdası, pirinç hurdası, sac hurdası, kağıt hurdası ve diğer hurdalar toplanarak geri dönüşüme büyük oranda geri dönüşüm firmaları ile katkı sağlanır.

Üçler sanayi sitesi de burada yer alan bir oto sanayi sitesidir. Ayrıca farklı hizmetler de burada sunulur. Aksaray hurdacı telefon numarası ile iletişime geçer geçmez buradan kısa süre içinde hurda alımı yapılabilir. 

Yorum yapın