Antigron Kablo Hurda Fiyatı

Antigron kablo hurda fiyatı hurdanın miktarına göre ve kablo plastik kalınlığına göre değişebilmektedir. En doğru hurda antigron kablo fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

Antigran Kablo Hurda Fiyatı 17 Lira/Kg

Hurda kablo antigron miktarı arttığında bu fiyat daha da üstlere çıkmaktadır. Toptan hurda satışı yapılmak isteniliyorsa toptan hurda antigron alan Hurdacı Merkezi ile iletişime geçmek sizlerin faydasına olacaktır. Hurdacı merkezi toptan hurda antigron alımlımlarına ek olarak kilo düzeyinde antigron hurdası alımı da yapmaktadır.

İstanbul ve Kocaeli başta olmak üzere tüm çevre illerinde de İstanbul güncel antigran hurda fiyatları ile hurda kablo alımları yapılıyor. Hurdacı firmalarının tamamına yakını antigron alımı yapmaktadır. Antigron hurdası alan yerler arasında seçim yapılacağı zaman birkaç farklı faktörü dikkate almanız sizlerin faydasına olur.

Hurda Antigron Kablo Fiyatı İstanbul

Hurda antigron fiyatları kaç para sorusunu istediğiniz zaman bizimle iletişime geçip örenebilirsiniz. Tüm antigron hurdaların geri dönüşüm hizmeti verilmektedir. İstanbul da dahil olmak üzere ülkemizde her noktada hurda fiyatları sürekli artmaktadır. Kablo hurdası da aynı şekilde artmaya devam ediyor.

Doğru anı bekleyerek satış yapıldığında nakit ihtiyacı karşılanabilir. Bağcılar, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, Beylikdüzü antigron hurdaların toplanmasın en önde gelen ilçelerdir. Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası belirli bölgelerden bu hurda türü önemli ölçüde elde edilir. 

Antigron Kablo Özellikleri ve Hurdaya Ayrılma Nedenleri

Antigron kablo aynı zamanda NYM kablo olarak da adlandırılabilir. Alçak gerilim hatlarında kullanılan bu kablolar hurdacıların topladığı ve soyup geri dönüşüme kazandırdıkları hurdalardır. Bu kablolar antigron alan hurdacılar tarafından önce gerekli ayıklama işlemleri uygulanarak ayrılır. 

Ayırma işlemi genellikle hurdanın kalınlığına göre yapılmaktadır. Belirli kalınlıklarda ayrılan antigran kablolar kablo soyma makineleri ile daha rahat soyulabilir. Kablo fiyatı çok çeşitli faktörlerden etkilenir. Aynı şekilde antigron kablo hurda fiyatı da bu etkenlerden etkilenmektedir.

Antigron kablolar birden fazla damarlı olan ve özellikleri sayesinde her noktada karşılaşılan hurdalardır. Güneş ışığı ile temas etmemesi gereken antigron kablo neme, kuru havaya ve ıslak koşullara dayanıklıdır. Gün ışığına maruz kaldıklarında ise sertleşerek kullanılmaz hale gelmeleri mümkündür.

Doğru kullanım sağlanırsa uzun yıllar kullanılabilir. Antigrom hurdası alan geri dönüşüm firması İstanbul da antigron kablo hurda fiyatı gözeterek fiyat teklifleri sunar. İstanbul da İmes hurdacı bölgesi başta olmak üzere her noktadan antigron hurdası alınmaktadır. 

Yorum yapın