Bağlarbaşı Hurdacı Yüksek Hurda Fiyatları

Bağlarbaşı hurdacı en yüksek hurda fiyatları ile Üsküdar Bağlarbaşı semtinde hurdacılık hizmeti sunar. Satılan hurdalardan elde edilen gelirin yüksek olmasını istiyorsanız değerli hurdalar satmanız gerekir. Değerli olan hurdalar ise bakır hurdası, kurşun hurdası, kablo hurdası ve krom hurdası gibi metal hurdalardır. Hurda metal firmaları bu hurdaları toplayıp fabrikalara gönderir.

İstanbul hurda fiyatları hurda miktarı arttığı zaman buna bağlı olarak artış gösterir. Bunu yapan işletmelere Bağlarbaşı Hurdacılar dahildir. Kilo değerinde olan hurdalar ile ton değerinde olan hurdalar aynı fiyatlara alınmaz. Miktarın arttığını fark eden hurdacılar fiyatlarını da artırır. Bu durumu Hurdacı Merkezi de uygular. Hurdacı merkezi kilo miktarına hiç bakmadan adrese kadar gelip ödemeyi nakit yaparak hurda alımı yapabilir.

Bağlarbaşı Hurdacı Capitol AVM’ den Hurda Alabilir

Capitol AVM Bağlarbaşı semtinde bulunan işlek bir AVM’ dir. Capitol de bir işletme sahibi iseniz ve elinizde bulunan hurdaları satma amacı ile hurdacı arıyorsanız en yakın hurdacı Hurdacı Merkezi hizmetinizdedir. En yakın olan hurdacıya satış yapmak sizlere zaman kazancı sağlar. Böylece yapılması gereken diğer işlerinize de vakit kalır.

Bu AVM’ den elde edilebilecek hurdalar büyük oranda plastik ve kağıt hurdalarıdır. Plastik ve kağıt hurdalar haricinde az miktarlarda metal hurdası olan demir, bakır, kablo hurdaları alınabilir. Tadilat işlemlerinde metal hurdası elde etmek kolay olur. Ümraniye’ ye yakın olması Ümraniye hurda alanlar ile ortak hurda alımı sağlayabilir.

Hurda Alım Satım Bağlarbaşı Hurda

Bağlarbaşı hurdacıların rahatlıkla dükkan açabileceği ve işletebileceği bir mahalle kesinlikle olamaz. Bölge o kadar işlektir ki bir hurdacının burada hurdalık açması pek mümkün olamaz. Hurdacılar hurda alım satım hizmetini ev eşyası hurdası alarak da verir. Beyaz eşya hurdaları olan çamaşır makinesi ve buzdolabı hurdaları Bağlarbaşı hurdacı tarafından alınır.

Televizyon hurdası alan hurdacı aynı zamanda bu hurdaları da alır. Bağlarbaşı’ nı oluşturan tüm mahallelerden evsel atık hurdaları alabiliriz:

  • Muratreis hurdacı
  • İcadiye hurdacı
  • Üsküdar Altunizede hurdacı
  • Selami Ali mahallesi hurdacı

bu noktalarda da hızlı geri dönüşüm hizmeti sunulur. Semt İstanbul Anadolu Yakası’ n da en işlek noktalardan birisidir. Bu durum hurdacılar için hurda alımlarını yavaşlatabilir.

Yorum yapın