Beykoz Geri Dönüşüm Hurda Alımı

Beykoz geri dönüşüm İstanbul da tüm ilçeler dahil olmak üzere her noktadan hurda alımları yapmaktadır. Metl hurdaları başta olmak üzere tüm hurdalar Hurdacı Merkezi işletmesi tarafından alınmaktadır. Bölge itibari ile yeşil ve gelişmiş bir doğaya sahip olan Beykoz da geri dönüşüm hizmetleri sunuyoruz. Beykoz hurdacı denildiğinde ilk akla gelen hurdacı firması sizlere mümkün olan en kısa sürede hizmet vermektedir.

İstanbul Anadolu Yakası ilçeleri arasında Şişli ilçesi ile birlikte Karadeniz’ e kıyısı olan diğer ilçe de Beykoz’ dur. Burada yapılan geri dönüşüm çalışmaları İstanbul Boğazı ve Karadeniz dahil olmak üzere tüm su kaylaklarının korunmasına önemli katkılar sağlar.

Poşet, kağıt ve naylon gibi doğaya çok fazla zararı olan malzemelerin geri dönüşümünün yapılması ise çok önem arz eder. Sınırlarının büyük kısmı su ile çevrili olan bu ilçemizde Beykoz Belediyesi de geri dönüşüm çalışmalarına gereken önemi vermektedir. 

Beykoz Geri Dönüşüm Kablo Hurdası Alımı

Beykoz hurdacı önem noktası kablo hurdası olmaktadır. Soyulmuş veya soyulmamış kablo hurdaları Beykoz geri dönüşüm firması tarafından dilediğinz noktadan alınabilir. Ayrıca bir diğer hizmet boktası olan Ümraniye ilçesinden de gelerek en kısa sürede kablo bakır hurdaların alımlarını yapabiliriz.

Kablo hurdalar çeşitlilik göstermektedir. Fare yemez kablolar, tek damar kablolar, elektrik kabloları, data kabloları, CAT5 ve CAT6 kablolar gibi farklı türlerde bakır ve alüminyum kablolar bulunabilir. Toptan kablo hurdası alımlarında özellikle daha fazla fiyat teklifleri sunulmaktadır. 

Her Mahalle de Hurdacı Hizmetleri

Mahalle mahalle gezerek her kapıdan hurda toplama hizmeti verebliriz. Hurdacı telefo numarası ile bizimle iletişime geçerseniz anında mobil hurdacı ekipleri verilen adrese gelip tüm hurdaları alabilir. 

Beykoz ilçesi yaşam kalitesinin ve refahın en fazla olduğu İstanbul ilçeleri arasnda yer almaktadır. Bunun devamını sağlamak ise belirli yatırımlar ve çevre temizliği ile sağlanablir. Mahalle bazında çalışılarak yapılan çalışmalar ile geri dönüşüm sağlanmalıdır.

  • Kanlıca mahallesi hurdacı
  • Elmalı mahallesi
  • Çubuklu mahallesi 
  • Zerzavatçı mahallesi
  • Akbaba
  • Bozhane

Bu mahalleler en yakın hurdaıc olarak hizmet suulan bölgelerdir. Ek olarak kısa sürelerde diğer mahallelerde de hurdacı hizmetleri sunulmaktadır. 

Yorum yapın