Bostancı Hurdacı Geri Dönüşüm Bostancı

Bostancı hurdacı İstanbul Bostancı da hurdacılık hizmetleri verir. Hurda alım satım hizmeti aldığınızda yüksek fiyatlardan satış yapmak istiyorsanız Bostancı hurda sizlerin hizmetindedir. Evsel atık hurdalar dahil olmak üzere Bostancı hurdacısı hurdanın satıldığı adrese kadar gelerek hurda alımlarını yapar. Hurda alım satım konusunda tecrübeli olan geri dönüşüm firması seçimlerini yapmalısınız.

Hurdalar arasında üzerinde çalışma gerektiren çok sayıda hurda bulunur. Kablo hurdası bu şekilde çalışma yapılması gereken bir hurdadır. Kablo ayırma işlemini Bostancı da hurda kablo alan firmalar yaparlar. Bu firmalar kilo miktarı az dahi olsa adrese gelerek hurda alımlarını gerçekleştirirler. Bakır kablo hurdası ve tek damar krom kablo hurdaları benzer işlemlerden geçirilir. 

Bostancı Hurdacı Oto Hurdacılar

Oto hurdacılar halk arasında yanlış bilinen bir bilgidir. Oto hurdacı denilince ikinci el otomobil parçası satan hurdacılar akla gelir. Bu durum bu şekilde gerçekleşmez. Otomobil parçası satan hurdacı sayısı yok denecek kadar azdır. Oto hurdacı diye bir terim de yanlış bir ifadedir. 

Araç parçasına ihtiyacı olan vatandaşlarımız hurdacıların bu parçaları sattığını düşünerek oto hurdacılar ile iletişime geçmeye çalışır. Bu durum Bostancı hurdacı firmaları da sürekli telefon görüşmesi yapmaları sebebi ile yorar. Bostancı hurda oto malzemesi bulma işlemi zordur. Hurdacı Merkezi bu hizmeti vermez.

Oto Sanayi Sitesi En Yakın Hurdacı

Bostancı da bulunan oto sanayi sitesinden sanayi ve atık hurdaları alabiliriz. Bizleri arayıp istediğiniz hurdayı satmak istiyorsanız hurdacı telefon numarası ile bize ulaşabilirsiniz. Sanayide atılacak olan çapak hurdaları, demir hurdaları, bakır hurdaları, alüminyum hurdaları ve diğer kağıt, karton hurdalar Hurdacı Merkezi tarafından toplanır.

Burada hurda alan yer kısa sürede adrese gelerek metal otomobil parça hurdalar dahil olmak üzere paslı ve eski inşaat demiri hurdaları dahil alınmaktadır. Jeneratör hurdası ve pano hurdası da Bostancı hurdacı tarafından alınır. Bostancının her caddesine hizmet verilir:

  • Bağdat caddesi hurdacı
  • Doktor Kemal Akgüder caddesi
  • Emil Ali Paşa caddesi
  • Değermenyolu caddesi
  • Mehmet Şevki Paşa caddesi
  • Vukela caddesi

Bu caddelerden hurda alımları gerçekleştirilmektedir. İş merkezi ve işletmelerden atılan hurdalar da hurdalık aracılığı ile toplaıyor.

Yorum yapın