Çekmeköy Geri Dönüşüm Merkezi

Çekmeköy geri dönüşüm geri dönşüm sektöründe uzun yıllardır hezmetler vermektedir. Çekmeköy hurdacı denildiği zaman ilk akla gelen Hurdacı Merkezi dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden tüm hurdaların alımlarını yapabilir. Çekmeköy en yakın hurdacı ile iletişime geçerek anında hurda satışı yapabilir ve güncel Çekmeköy hurda fiyatlarını anında öğrenebilirsiniz.

Çekmeköy geri dönüşüm her nokta ve mahalleden hurda alımları gerçekleşirmektedir. 21 tane mahalleye sahip olan Çekmeköy ilçesinde her mahalleden en yakın hurdacı hizmeti sunulmaktadır. En yakın hurdacı olarak en kısa sürede hizmet verdiğimiz 7 mahalle ise:

  • Alemdağ Mahallesi
  • Çamlık mahallesi hurdacı
  • Reşadiye geri dönüşüm
  • Sultançifliği
  • Taşdelen
  • Ömerli

Bu noktalardan en hızlı hurda satışlarını Çekmeköy hurdacı telefon numarası ile Hurdacı Merkezi iletişim kurup hurda alım satım yapılabilir.

Çekmeköy Hurdacı Yeşil Çevre

İstanbul’ un 39 ilçesinden biri olan çekmeköy İstanbul da en yeşil ilçeler arasında yer alır. Ormanları ile ünlü olan Çekmeköy ilçesi diğer ilçelere oranla dah fazla yeşil alana sahiptir. Bu özelliğinden bolayı Çekmeköy belediyesi geri dönüşüm çalışmaları ile yeşilin korunmasını sağlamaya çalışmaktadır.

Çekmeköy de bulunan fabrikalar çoğunluklu olarak sanayi bölgelerine taşınmıştır. Az sayıda üretim merkezine sahip olan bu bölgede geri dönüşüm firması demir hurdası, alüminyum hurdası ve bakır hurdası gibi hurdaları elde etmektedir. Metal hurda alım satım konusunda en güncel fiyatları teklif ediyoruz.

Bölge Kadıköy ve Üsküdar gibi ilçelere oranla işlek olmasa da bölgede bulunan AVM’ ler pazar hizmetleri sunmaktadır. Kardiyum Alışveriş Merkezi, Hedef AVM ve Metrogarden AVM çekmeköy bölgesinde yer alır.

Çevrecilik Hizmetleri

Çekmeköy konum itibari ile Alemdağ ormanlarının güney batı kesiminde Keçiağılı tepesi yamaçlarına kurulu bir ilçemizdir. Daha öncesinde Ümraniye ilçesine bağlı olan Çekmeköy sonrasında Ümraniye’ den ayrılarak tek bir ilçe olmuştur.

Yeşil doğası ve ormanları ile ünlü olan çekmeköy su kayanları ile de tercih edilen bir bölgedir. Su kaynağı yönünden birçok noktadan kaynak suları elde etmek mümkündür. Yaz aylarında ise İstanbul halkının akın ettiği piknik noktalarında yer alır.

Böyle güzel bir doğaya sahip olan ilçenin de belirli geri dönüşüm çalışmalarının uygulanması gerekmtedir. Çekmeköy geri dönüşüm bu bağlamda hizmetler vermektedir.

Yorum yapın