Dudullu Hurdacı Yukarı Dudullu Hurdacılar

Dudullu hurdacı Dudullu da her noktadan ve Yukarı Dudullu’ dan hurda alımları gerçekleştiriyor. Dudullu bölgesi iki mahalleden oluşmaktadır. Yukarı Dudullu hurdacı ve Aşağı Dudullu hurdacı bu mahallelerin her noktasından hurda alımları gerçekleştirmektedir. Hurda satılmak istenildiğinde hurda alımlarını bölgede bulunan Dudullu hurdacılar yapar. Kablo hurdaları Dudullu hurda sektöründe önemli yer tutar. Krom kablo hurdası, tek damar ve çok damarlı bakır kablo hurdaları bu bölgeden toplanmakadır.

Dudullu İstanbul da gelişmiş bir bölgedir. Hurdacı Merkezi bu gelişmiş bölgeden atılan her atığın geri dönüşümünü gerçekleştirir. Hurda fiyat tekliflerinde en güncel hurda fiyatlarını teklif etmeye çalışan Dudullu geri dönüşüm firması Dudullu hurda fiyatları konusunda da aynı hassasiyet ile davranır.  

Dudullu Hurdacı Hurda Merkezi

Yukarı Dudullu hurdacılar ve Aşağı Dudullu hurdacılar kendi hurdacı merkezlerine yani hurdalık dükkanlarına sahiptirler. Hurdacılar dışarı hizmet verenler ve hizmet vermeyenler olarak da ikiye ayrılır. Dışarıya hizmet veren hurdacıları Dudullu hurdacı telefon numarası ile aradığınız zaman vermiş olduğunuz adrese gelerek hurdaları alabilir. Satılacak olan hurdanın kaç para olduğunun bir önemi bulunmaz. Miktar ve değer gözetmeden hurda alımlarını gerçekleştiriyoruz.

Hurdacı merkezinden çıkma profil hurdası alınabilir ve satılabilir. Çıkma profil satan hurdacı bu ürünleri ikinci el değerlendirmeyi hedefler. Profil hurdaları demir ve alüminyum metallerinden olabilir. Kutu profiller de tercih edilen ürünlerdir. 

İstanbul Dudullu Organize Sanayi Hurdacı

Organize sanayiden atılan hurdaların alımlarını yapıyoruz. Organize sanayiden her türlü hurda Dudullu OSB geri dönüşüm ile gerçekleştirilmektedir. Fabrika atık hurdaları sanayi bölgesinde fabrikanın kapısına kadar gelinerek yapılır. Konumu itibari ile kolay hurda nakliyesi gerçekleştirilen bölgede en yakın hurdacı hizmeti sunulmaktadır. 

Sanayide toptan şekilde bakır, demir, kablo ve sarı hurdalarını alıyoruz. Organize sanayi bölgesinde bulunan fabrikaların büyük kısmı üretim yapan fabrikalardır. Ağır sanayiye yedek parça gibi metal ürünleri üreten fabrikalar atık hurda da çıkartır. Diğer hurda merkezlerimizin de katkıları ile hizmet sunulur. İMES hurdacı bu bu noktalardan birisidir ve ayrıca Kadosan hurdacı merkezi de yeri gelince bizleri destekler. 

Dudullu Fabrikalar Bölgesi Hurda Alımı

Fabrikalar bölgesi 150 dönümlük bir alandan oluşmaktadır. 140 dan fazla fabrika bu bölgede faaliyet göstermektedir. Bu kadar fazla fabrikanın bulunduğu yerde de atık hurda miktarı çok fazla olmaktadır. Fabrikalar bölgesi hurdacı buradan bizimle iletişim kurulur kurulmaz yola çıkar ve en kısa sürede hurdaları alır. 

Bina yıkımlarından elde edilen bakır sac hurdası, demir sac hurdası ve alüminyum sac hurdaları ikinci el hurda fiyatları ile almaktayız. 

Yorum yapın