İMES Hurdacı Güncel Hurda Fiyatları

İMES hurdacı İMES Sanayi Sitesi’ nde her firmadan hurda alımı yapabilmektedir. İMES’ e en yakın hurdacı olarak çok kısa 5 dakika gibi kısa sürelerde hizmet verebiliriz. İMES Sanayi Sitesi hurda atık miktarı oldukça fazladır. 1000′ den fazla firmanın yer aldığı İMES de çok sayıda üretim yapan fabrikalarda bulunmaktadır. Bu fabrikalardan üretim artığı hurdalar alınır. Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, krom hurdası, döküm hurdası ve kurşun hurdası üretim artığı olan metal hurdaların sadece bir kısmı.

İMES Hurdacı İMES Sanayi Sitesinde En Yakın Hurdacı

İMES hurda en yakın hurdacı 5 dakika gibi sürelerde hurda alımları yapıyor. İMES Sanayi Sitesi’ nden aranır aranmaz hurdacı yola çıkarak hurdaların alımlarını gerçekleştirir. Bölgede her türlü hurdayı alabiliriz. Metal hurdalar, plastik ve kağıt hurdası alınmaktadır. Kimyasal atık hurdası Hurdacı Merkezi tarafından alınmaz.

İMES(İstanbul Madeni Eşya Sanatkarları) Türkiye’ nin ilk sanayi sitesi özelliğini taşımaktadır. 650 dönümlük geniş alanı ile 1000 den fazla firmayı içerisinde barındırmaktadır. İMES 12.000 işçinin çalıştığı bir sanayi sitesidir. Bu kadar aktif üretim yapan bir sanayi sitesinde de atık hurda oranları oldukça fazladır.

Hurdacı İMES Demir, Bakır, Alüminyum, Krom, Çelik, Kablo Hurda Alımı

İMES de alımı yapılan hurdaları fabrikalara konteyner bırakarak veya firmalar tarafından çağrıldığımızda anlık olarak gerçekleştiriyoruz. Üretimlerden arta kalan çapak veya toz halinde bulunan demir, bakır, alüminyum, krom, çelik hurdaları almaktayız.

Kablo hurdalar ise makine ve elektronik üretimi yapan firmalardan artık kablo hurdaları alınmaktadır. Hurda alımlarında güncel İstanbul hurda fiyatlarını teklif ediyoruz. Nikel gibi matkap uçlarında kullanılan ve kullanılmaz duruma gelince de elmas hurdası olarak adlandırılan hurdaları bu bölgeden toplamaktayız. Hurda elmas İMES hurdacılar tarafından alınmaktadır ancak Hurdacı Merkezi hurda elmasa en iyi fiyatı teklif eder.

Dudullu da Üretim Yapan İMES Geri Dönüşüm

İMES Dudullu sınırları içerisinde bulunan bir sanayi sitesidir. Bu sanayi sitesi bölgede bulunan insanlara da iş kapısı olmuş durumdadır. Makine ve yedek parça üretimi yapan fabrikalar İMES de yer alır. Bu üretimler sırasında arta kalan hurdalar ise İMES hurdacılar tarafından alınmaktadır.

İMES adeta küçük bir şehri anımsatır. İMES içerisinde sağlık merkezleri, bankalar ve spor tesisi yer alır. Burada çalışanların daha verimli çalışması için çevre temizliğinin yapılması ve çevrede ne kadar kağıt varsa toplanması gerekmektedir. 

Hurda alım satım hizmeti alınmak istenildiği zaman İMES hurdacı telefon numarası ile bizleri arayıp 5-10 dakika içerisinde hurda satışı yapılabilir. 

Yorum yapın