İstanbul Geri Dönüşüm Merkezi

İstanbul geri dönüşüm merkezi tüm atıkları toplamakla İstanbul çevre kirliliğinin önlenmesine önemli çalışmalar yürütüyor. Çevre iller olan Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ ilçelerinde de geri dönüşüm firması hizmet vermektedir. Geri dönüşüm çalışmaları çevre kirliliğini önlemek ve yeniden kaynak elde etmek amacı ile yapılan hizmetlere verilen genel addır. İstanbul da bulunan tüm geri dönüşüm firmaları az veya çok miktarda bu hizmetlere katkıda bulunur.

Tüm geri dönüşüm çalışmalarının amacı ortak olmak üzere çeşitli sektörlerde hizmetler sunan geri dönüşüm firmaları bulunmaktadır. Metal hurdası alanlar, kağıt hurdası alanlar, karton hurdası alanlar, elektronik hurdası alanlar olarak geri dönüşüm firmaları iş kollarına ayrılabilir.

İstanbul Geri Dönüşüm Hurda Türleri

Hurda türleri arasında metal hurdalar en değerli hurdalar sınıfında yer alır. Diğer plastik ve kağıt hurdalar metal hurdalar kadar değerli hurdalar değillerdir.

Alüminyum Geri Dönüşüm

Alüminyum geri dönüşüm hurdaları arasında yer alır. Çok farklı şekillerde elde edilen alüminyum hurdaları uygun çalışmalar ile geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Geri dönüşümcüler alımı yapılan hurda alüminyum atıkları diğer hurdalardan ayırıp satış işlemini gerçekleştirir.

Hurda Bakır Geri Kazanım

Hurda bakır değer kazanmaya ve fiyatları artmaya devam ediyor. Her geçen gün elde edilecek olan gelir oranını artırmak ve yüksek bakır hurda fiyatları ile satış yapmak istediğinizde geri dönüşüm merkezi ile iletişime geçmeniz yeterli olur.

Demir Hurdası

Demir hurdası hurdacılık geri dönüşüm sektöründe işlenen metal hurdaların büyük kısmını oluşturur. İnsanlığın ilk tarihlerinden bu zamana kadar değerini korumuş olan demir hurdası günümüz de her noktada kullanılır. Demir hurdası işi ile uğraşan demir geri dönüşüm hizmetleri sunan firmalar bulunmaktadır.

Hurda Kablo Geri Dönüşüm

Geri dönüşüm şirketi güncel hurda kablo fiyatları ile kablo geri dönüşüm hizmeti vermektedir. İstanbul veya çevre illerinden hangisinde olursanız olun hurdacı bulunduğunuz adrese kadar gelerek kablo hurdası geri dönüşüm hizmeti sunar. Geri dönüşüm fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak istediğinizde dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Geri Dönüşüm Hizmetler

  • Hurda sarı geri dönüşüm
  • Çelik hurdası
  • Krom geri dönüşüm
  • Pirinç
  • Çinko
  • Nikel

Elektronik Geri Dönüşüm Hizmeti

Elektronik hurdası geri dönüşüm hizmetini en kaliteli ve verimli şekilde sürdürüyoruz. İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli ve Sakarya’ dan anında elektronik geri dönüşüm hizmeti sunulabilir. Geri dönüşüm telefon numarası ile bizimle irtibat kurmanız elektronik atık satışı için yeterli olur.

Günümüzde yoğunluğu artan elektronik atık geri dönüşüm sektörü gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Son yıllarda katlanarak artan elektronik kullanımı sonucunda geri dönüşüm firmaları da hizmetlerini hızla devam ettirmektedir.

Elektronik atıkları toplayan elektronik atık geri dönüşüm firmaları fiyatlandırma konusunda tecrübesinden faydalanır. Elektronik hurda fiyatlandırma işlemi deneyim gerektiren bir durumdur. Geri dönüşüm birimleri bu bağlamda uzun yıllardır tecrübeleri sayesinde hizmet verir. Elektronik atıkların geri dönüşümü sanıldığının aksine hiç kolay işlemler değildir.

Elektronik hurdalar bilgisayar hurdası, elektronik kart hurdası, monitör hurdası vb. hurdalar olabilir. Geri dönüşüm fiyatları da anlık olarak hurdacı firması tarafından güncel tutulur.

İstanbul Hizmet Noktaları

İstanbul geri dönüşüm merkezi İstanbul da tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Tuzla geri dönüşüm, Pendik geri dönüşüm, Ümraniye geri dönüşüm, Bağcılar geri dönüşüm, Beylikdüzü geri dönüşüm, Beşiktaş geri dönüşüm, Şişli geri dönüşüm, Bakırköy geri dönüşüm İstanbul da hizmet verilen noktalar arasında ağırlıklı çalışılan bölgelerdir.

Aynı zamanda diğer tüm ilçelerde de bu hizmet verilir. Esenyurt geri dönüşüm, Avcılar geri dönüşüm, Çatalca geri dönüşüm, Silivri geri dönüşüm, Arnavutköy geri dönüşüm, Sarıyer Geri dönüşüm, Maltepe geri dönüşüm, Fatih geri dönüşüm, Çekmeköy geri dönüşüm, Şile geri dönüşüm ağırlıklı olarak çalışmalarımızı yürüttüğümüz diğer bölgeler arasındadır.

İstanbul da 41 ilçeden de en kısa sürede hurdaları toplayabiliriz. Hurdacılar arasında kısa sürede hizmet sunan İstanbul geri dönüşüm güncel hurda fiyatları ile hurda alımları yapar. Kısa sürede hizmet verilen diğer bölgeler ise Gaziosmanpaşa geri dönüşüm, Güngören geri dönüşüm, Bayrampaşa geri dönüşüm, Bahçelievler geri dönüşüm, Küçükçekmece geri dönüşüm, Büyükçekmece geri dönüşüm, Adalar geri dönüşüm, Ataşehir geri dönüşüm, Beykoz geri dönüşüm bölgeleridir. Geri dönüşüm firmaları İstanbul bölgesinde çok sayıda yer alır.

Hurda Karton, Kağıt, Plastik

Atık hurdaların önemli bir bölümünü karton, kağıt ve plastik hurdalar oluşturur. Bu hurdaların geri dönüşümü yapılmadığı taktirde çevre kirlilik oranları da büyük oranda artar. Bu durumun önüne geçmek amacı ile geri dönüşüm firmaları çalışmalar yürütmektedir.

Hurda kağıt geri dönüşüm tüm geri dönüşüm firmaları tarafından verilen bir hizmet değildir. Geri dönüşüm firmalarının önemli bir kısmı metal hurdası üzerine yoğunlaşmış olan firmalardır. Hurdacı merkezi çeşit ve tür gözetmeden her türlü hurdayı geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Kocaeli geri dönüşüm, Sakarya geri dönüşüm, Tekirdağ geri dönüşüm bölgelerinde de bu hurdaların tamamı her zaman alınmaya devam etmektedir.

Yorum yapın