Kuyumcukent Hurdacı Kuyumcukent AVM Hurdacısı

Kuyumcukent hurdacı Kuyumcukent AVM iş merkezinde ortaya çıkan hurdaların hepsini alabilir. Hurda satışı yapmadan önce Hurdacı Merkezi üzerinden fiyat almayı unutmayın.  Bahçelievler de yer alan Hurdacı Merkezi Kuyumcukent AVM’ den satışa sunulan tüm hurdaların alımlarını gerçekleştirir. Tadilat yapılan iş merkezleri ve taşınan iş yerlerinden hurda alımları yapılır. Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası ve sarı hurdası Kuyumcuket hurdacının en fazla aldığı metal hudalardır.

Plastik hurdası ve kağıt hurdası da bu AVM’ den alınır. Özellikle karton hurdası elde edilmesinde önemli bir noktadır. Burada bulunan işletmeler:

  • Altın, gümüş ve mücevher satan işletmeler
  • Gelinlik ve gelinlik ayakkabı işletmeleri
  • Beyaz eşya satanlar
  • Butik işletmeler
  • Davetiye ve organizasyon firmaları
  • Cafe ve restoranlar

bu işletmelerin tamamından metal hurdalar ve en kötü ihtimalle karton hurdalar elde edilir

Kuyumcukent Hurdacı Kablo Hurdası Alımı

Bu AVM de kablo hurdası sadece tadilat işlemleri sonucunda elde edilir. Kuyumcukent AVM de üretim yapan işletmeler bulunmaz. Sadece doğrudan satış yapan firmalar bulunmaktadır. Açılış amacı kuyumcuları içerisinde barındırmak olsa da diğer işletmeler de bu AVM de yer alır.

Bakır ve demir hurdası 1kg dahi olsa AVM’ ye gelinerek toplanmaktadır. Bizler açısından satılan hurdanın miktarının bir önemi bulunmaz. Bölgeye yakın olmamız sayesinde az miktarlarda olan hurdalar için dahil buraya gelerek hurdalar toplanır.

Hurda Karton ve Kağıt Kuyumcukent’ den Topluyoruz

Kuyumcukent de atık olan hurdaların önemli bir kısmını karton ve kağıt hurdaları oluşturur. Bu hurdalar satış yapan işletmelerin sattığı ürünlerin kutularıdır. Ayakkabı satışı yapan yerler de ayakkabı kutusu hurdası, beyaz eşya satanlar da ise beyaz eşya kutusu hurdası yer alır. Karton alan hurdacı ise AVM’ den bu hurdaların toplanma işlemini yapar. 

Kağıt hurdaları İstanbul güncel hurda fiyatları ile toplamaktayız. Hurda alımı sırasında AVM içi veya dışı konumunda buluna hurdaları AVM’ yegelerek yapabiliriz. Hurda satışlarını günün istediğiniz saati Kuyumcukent hurdacı telefon numarasını arayarak yapabilirsiniz. 

Kuyumcukent Geri Dönüşüm Firması Hizmeti

Kuyumcuken AVM’ den telefon alır almaz hurdacılar yola çıkarak adrese gelir. Esna dilerse satışı yapılacak olan hurdaları dışarıya çıkartabilir. Dışarıdan kısa sürede işçilerimiz ile yükleme işlemini yapabiliriz. Gerekli izinler alınırsa içeriden de hurdaları toplayıp götürebiliriz. 

Plastik hurdalar ise çöplere atılmak yerine hurdacılara satılsa bu durum Kuyumcukent AVM’ nin çöp yükünü büyük oranda azaltır. Bu satışları Hurdacı Kuyumcukent içerisinde veya dışında yapmak mümkündür. 

Yorum yapın