Pendik Velibaba Hurdacı Velibaba Sanayi Sitesi Hurda Alım Noktası

Pendik Velibaba hurdacı Velibaba Sanayi Sitesi’ nde her noktadan tüm hurdaların alımlarını gerçekleştirir. Güncel İstanbul hurda fiyatları ile alımları yapıyoruz. Her türlü hurdayı Hurdacı Merkezini hurdacı telefon numarası üzerinden arayarak satışa sunabilirsiniz. Oto sanayi olarak önemli bir hizmet veren Velibaba Sanayi Sitesi’ nden oto yedek parça hurdalarını alabiliriz. Oto tamircileri eski otomobil parça hurdalarını Velibaba hurdacılar ile anlaşıp satışa sunar. 

Pendik Velibaba Hurdacı En Yakın Hurdacı

Elinizde bulunan hurda miktarı ne kadar olursa olsun Velibaba geri dönüşüm dükkanın kapısına gelerek hurda alımlarını yapar. Sanayi sitesine yakın olması sayesinde çok kısa sürelerde buradan hurda alımları yapabiliriz. Kilo değeri çok az olan değerli ve değersiz hurdaları sanayiden toplamaktayız.

Velibaba Sanayi Sitesi hizmet alanları:

  • Talaşlı imalat firmaları
  • Çelik konstrüksiyon işleri
  • Kalıp imalatı
  • Makine yan sanayi
  • İş makinesi bakımı
  • Oto yan sanayi

Bu hizmetlerin sonucunda da atık olarak özellikle çapak ve toz hurdaları elde edilir.

Velibaba Talaşlı İmalat Firma Atık Hurdaları

Talaşlı imalat torna makinesi ve CNC makineleri ile metal blokların işlenerek istenilen şeklin verilmesine denir. Talaşlı imalat üretim yapan firmalarda ise talaş hurdası bulunmaktadır. Bu talaş hurdası bakır, demir, alüminyum ve çelik olabilir. Talaş hurdası alan hurdacı bu talaş hurdaları fabrikalardan toplar.

Yağlı olan talaş hurdalar ise temiz talaş hurdalarına oranla daha düşük fiyatlar ile değerlendirilir. Hurdacılar atık durumda olan yağlı talaş hurdaları istemeden de olsa düşük fiyatlara almak zorundadırlar. 

İş Makinesi Hurdası ve Parça Hurdası Alımı

İş makinesi hurdası Pendik Velibaba hurdacı tarafından yerinden peşin olarak alınmaktadır. İş makinesi parçaları ağır olan parçalardır. Eskiyen veya yıpranan parçalar hurdaya ayrılır. Bakım sırasında sökülen ve tamamen kullanılmaz hale gelmiş olan iş makinesi döküm hurdaları geri dönüşüm firmaları tarafından toplanmaktadır. Hurdacı telefon numarası ile bizlere ulaşarak bu döküm hurdası satışlarını yapabilirsiniz.

İş makinesi hurdaları vinç hurdası, dozer hurdası ve greyder hurdası ve aynı zamanda bunların parçaları olabilmektedir. Pendik Velibaba hurdacı toptan şekilde iş makinesi hurda alımları yapmaktadır. Velibaba’ dan arandığımız zaman en yakın mesafede olan hurdacılardan:

Bu hurdalıklardan birinden hurdacılar verilen adrese doğru hızlıca yola çıkar. 

Yorum yapın