Perpa Hurdacı Perpa Ticaret Merkezi Hurda Alımı

Perpa hurdacı Perpa Ticaret Merkezi hurdacılar.
Perpa hurdacı Perpa Ticaret Merkezi hurdacılar.

Perpa hurdacı modern bir iş merkezi olan Perpa Ticaret Merkezin’ de atık olarak atılan tüm hurdaları alabilir. Perpa’ ya en yakın hurdacı olarak çok kısa sürelerde adrese gelip hurda alımları yapıyoruz. Hurdacı Perpa da tüm firmalardan hurda alımları yapabilmektedir. Metal atıklar, plastik atıklar ve kağıt atıkları bu devasa iş merkezinden toplamaktayız. Her gün Perpa İş Merkezi’ nden hurda alımı yapabilme kapasitesine sahibiz. 

Perpa da çok sayı da üretim yapan firma da yer alır. Bu firmaların oluşturdukları atıklar ise Perpa hurdacılar çalışmaları ile toplanmaktadır. Hurdacılar günlük olarak Perpa’ dan atılan atık hurdaları topluyorlar. Perpa iş merkezini İstanbul da esnaflık yapan hemen hemen herkes bilir. 14 katlı olan bu dev yapı adeta küçük bir şehri andırır. A ve B blok olarak 2′ ye ayrılan Perpa da hurdacı bu iki bloğun hurdalarını toplamaktadır.

Perpa Hurdacı Günlük Hurda Alımı

Hurdaların atılacağı noktalar olmaması nedeni ile Perpa binasında yer alan işletmelerden bazıları günlük hurda satışları yapabilmektedir. Günlük olarak satılan kablo hurdası miktarı az dahi olsa Hurdacı Merkezi buradan hurdaları toplamaktadır. Hurdacı merkezi yoğun olduğu zamanlarda ise Aksaray hurdacı buradan kalan hurdaların alımlarını yapabilir. 

Sarı hurdası ise burada talaşlı imalat yapan fabrikalardan alınmaktadır. CNC tezgahı ve tora tezgahlarında işlenen katı metallerin sonucunda sarı talaş ve çelik talaş hurdaları elde edilir. Çelik hurdası alan Perpa hurdacı çelik türüne bakmadan hurdaları alır.

Perpa da 4655 İşyeri Atık Hurdaları Toplanmalıdır

Perpa daha önce de denildiği gibi dev bir iş merkezidir. 4655 iş yerinin yer aldığı Perpa’ nın ticaret hacmi 50 ilin ticaret hacmini geçmektedir. Bu kadar yoğun sayıda işletmenin bulunduğu dev bir iş merkezinin de hurda atıklarının temizlenmesi gerekir. Hurdacılar ile anlaştığınızda hangi katta olursanız olun hurdacı demir, bakır ve alüminyum hurdaları güncel fiyatlar ile alır.

Elektronik üretimi yapan firmalar da Perpa binasında üretim yapar. Defolu veya hatalı üretim elektronik ürünler elektronik hurdası kapsamında hurdacılara satılır. Elektronik hurdası alan firmalar gerekli elektronik geri dönüşüm çalışmalarını yaparak hurdaları geri dönüşüme kazandırma işlemini yürütür. 

Eski Atatürk Havalimanına Ve Köprüye Yakın Perpa da En Yakın Hurdacı

Perpa konum itibari ile harika bir yerde yer alır. Buraya en yakın hurdacılar 2 kat hızlı şekilde hurdaları toplayabilirler. Kilo değerine bakmadan hurda fiyatları üzerinde bir azalmaya gidilmeden miktar ne olursa olsun hurdacı bu hurdaların tamamını almaktadır. 

Hurdacı telefon numarası 7 gün her saat hizmet vermek üzere ayarlıdır. Dilediğiniz zaman Perpa hurdacı ile anlaşıp hurda alım satım yapılabilir. 

Yorum yapın