Sancaktepe Hurdacı Her Nevi Hurda Geri Dönüşüm

Sancaktepe hurdacı maddi değeri olan tüm hurdaları toplayarak geri dönüşüm gerçekleştiriyor. Sancaktepe ilçesinde hurda satışı yaparak kar elde etmek istiyorsanız en yakın hurdacı ile iletişime geçin. Hurdalar çöplere ve doğaya atılmak yerine Sultanbeyli hurdacısı aranarak hurdacıya verildiği zaman geri dönüşüme büyük katkı sağlanmış olur. Toplanan hurdalardan birisi sarı hurdası. Sarı hurdasına örnek olarak sarı musluk hurdası ve sarı su saati hurdası verilebilir. Bu hurdayı alan Sancaktepe sarı hurdası alanlar demir olan kısımları ayırarak sarı hurdaları biriktirir.

Sancaktepe de üretim yapan fabrikalar da bulunur. Bu fabrikalar çelik sanayisine üretim yapan fabrikalar bulunur. Makinelerde işlenen çelikler sonrasında arta kalan talaş hurdaları meydana getirir. Hurda talaş alan Sancakepe hurdacı ise bizimle iletişime geçer geçmez hurdaları almak üzere yola çıkar.

Sancaktepe Hurdacı Hurda Alım Satım

İstanbul da neredeyse her ilçede hurda satışında kağıt hurdası ilk sırada yer alır. Kilo olarak değeri düşük ancak hacimsel olarak karşılaştırma yapıldığında diğer hurdaların kat kat daha fazlası durumdadır. Hurda kağıtlar Sancaktepe hurda kağıt biriktirmeni ardından Sancaktepe hurdacılar tarafından alınırsa yapılan hizmet daha kolay olur. Bu hizmeti verelble Sancaktepe hurda alımı yapmış olup kağıt ve karton hurdaları toplar.

Kağıt hurdalar her evden toplandığı gibi market gibi işletmelerden de her gün büyük oranlarda karton hurdası toplanır. Naylon ve plastik hurdalar ise kağıt hurdasından sonra gelir. Bu hurdaların en fazla miktarda Sancaktepe hurda alanlar tarafından değerlendirilmesi gerekmektedir.

Sancaktepe Geri Dönüşüm Toplanan Hurdalar

Sancaktepe de Hurdacı Merkezi ağırlıklı olarak metal hurdalar alır. Önceki kısımda kağıt hurdasından da bahsedildi. Alımı yapılan metalleri güncel Sancaktepe hurda fiyatları ile yapıyoruz. Ayrıca Sancaktepe de her mahalleden hurda alımları yapıyoruz. Ümraniye de bulunan Ümraniye Hurdacı da burada hizmet verir.

  • Sancaktepe Hurda Demir: Demir hurdası tüm formaları alınmaktadır. Güncel hurda demir fiyatları uygulanır. Müşteri memnuniyeti demir hurdası alım satışında en üst seviyede tutulmaya çalışılır. Hurda inşaat demiri, demir korkuluk ve demir boru hurdası Sancaktepe hurdacı aldıkları demir hurdalarındandır.
  • Hurda Bakır: Demir hurdalara oranla daha değerli olan bakır hurdası kablo formunda veya soyulmuş bakır formunda hurdacı tarafından alınabilir. Bakır levha ve bakır teleler de yine hurdacıların alabilir olduğu hurdalardır.
  • Alüminyum Hurdası: Alüminyum hurdası genel itibari ile alüminyum profil ve alüminyum sac olarak alınır. Bu hurdaları dilediğiniz zaman güncel fiyatlar ile satabilirsiniz.
  • Çelik Hurdası: Çelik jant hurdalar oto hurdacılardan alınabilir. Çelik konstrüksiyon hurdalar da bina yıkımlarında alınabilir hurdalar. 

Yorum yapın