Ümraniye Geri Dönüşüm Merkezi

Ümraniye geri dönüşüm Ümraniye de tüm noktalardan en kısa sürede hurda alımları yapmaktadır. Ümraniye güncel hurda fiyatları ile hurda alımları yapıyoruz. Ümraniye ilçesi İstanbul da nüfus yoğunluğu bakımında 4. ilçedir. İstanbul Anadolu Yakası’ n da ise nüfus yoğunluğunda ilk sırada gelmektedir. Bu durum neticesinde atılan atık oranı da diğer tüm Anadolu Yakası ilçelerine oranla daha fazladır. Ümraniye de bulunan Ümraniye geri dönüşüm firmaları atıkları toplayarak geri dönüşüme katkılar sağlamaktadır.

Geri dönüşüm firması Ümraniye de bulunan 35 mahallenin tamamından hurda alımı yapmaktadır. Bu mahallelerde evlerden, fabrikalardan ve yerel işletmelerden hurda alımı yapılmaktadır. Ayrıca okul ve diğer eğitim kurumlarından da kağıt hurdası alımları yapılmaktadır. İşyerinde biriken kağıt hurdalarını İstanbul güncel hurda kağıt fiyatları bazında Ümraniye kağıt hurdası alan yerlere satmak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Ümraniye Geri Dönüşüm Merkezi Hizmetleri

Ümraniye de metal hurdaları Hurdacı Merkezi tarafından alınmaktadır. İstenilen tüm metal hurdalar geri dönüşüm merkezi telefon numarası ile bizlere ulaşılarak yapılabilir.

Aldığımız metal hurdaların başında:

  • Hurda demir
  • Bakır hudası
  • Alüminyum hurdası
  • Krom hurdası
  • Kurşun hurdası
  • Çelik hurdası
  • Sarı hurdası
  • Kablo hurdası

Geriye kalan hurdaların tamamı da hurdacı tarafından bölgeden toplanmaktadır.

Kapıda Geri Dönüşüm Hizmeti

Hurdacı Merkezi talep edilen adrese gelerek hurda alımları yapar. Ümraniye ve diğer tüm İstanbul ilçelerinde kapıdan hurda alım imkanı sunulmaktadır. Kısa sürelerde bu şekilde elinizde bulunan hurdaların tamamını satmak mümkün olmaktadır. Ümraniye de evden ve diğer tüm işletmelerden yerinden hurda alım hizmeti sunuyoruz.

Hurdalık İle Geri Dönüşüme Katkı

Ümraniye hurdalık dükkanı ile satışı yapılacak olan hurdaların tamamını adrese gelerek satışa sunabilirsiniz. Alımı yapılan hurdaların arasında tüm hurdalar yer almaktadır. Yukarı da belirtilen metal hurdalar dahil olmak üzere hurda kağıt, hurda plastik ve hurda karton alımları da hurdacı tarafından gerçekleştirilir. 

Ümraniye Geri Dönüşüm Adresi

Hurda satışı yapılması için adres aradığınızda geri dönüşüm merkezi sizlerin hizmetindedir. İstenilen tüm hurdaların satışı kolaylıkla en kısa sürede yapılabilir. Çevreyi daha az kirletmek ve doğanın temiz tutulmasına katkı sağlamak istiyorsanız geri dönüşüm firmaları ile çalışmak bu duruma artı yönde etki eder. 

Ümraniye de diğer noktalarda da hurda alımı yapılmaktadır. Bu noktalardan birisi Dudullu Hurdacı güncel olarak hizmet verilen bir noktadır. Web sitemiz de yer alan dilediğiniz noktaya satışı yapılacak olan hurdaları getirerek satış yapmak mümkündür.

Yorum yapın