Ümraniye Hurda Alanlar Hurda Alım Satım

Ümraniye hurda alanlar arasında en kısa sürelerde Ümraniye de vermiş olduğunuz adrese gelerek hurda alımı yapmaktayız. Ümraniye ilçesi trafiği le ünlü olan bir ilçe olsa da hurda alım satım konusunda en hızlı şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Ümraniye hurdacısı en yakın hurdacı konumu ile sizlere kaliteli hurdacılık hizmeti verir. Kablo hurdası, sarı hurdası ve kurşun hurdası alımlarını Ümraniye ilçesinde yapmaktadır.

Kadıköy hurdacı ve Ümraniye hurdalık dükkanı arasında bir hat oluşturarak daha kolay hurda toplama işlemleri gerçekleştiriyoruz. Belirli günler Ümraniye’ den Kadıköy’ e yola çıkan kamyonlar ile kolay şekilde hurda toplama hizmeti vermekteyiz. Bölgede bulunan diğer Ümraniye hurdacılar bu hizmeti vermemektedir.  Ümraniye hurda alanların tamamına yakını güncel Ümraniye hurda fiyatları ile alım gerçekleştirir.

Ümraniye Hurda Alanlar Geri Dönüşüm Seferberliği

Ümraniye İstanbul da en kalabalık ilçelerden birisidir. Bu durum beraberinde bazı sorunları da getirmektedir. Bu sorunlardan en önemlisi ise çevre kirliliği ve atıklardır. Atıklar gerek Ümraniye Belediyesi çalışmaları ile gerekse hurdacılar arasında yapılan çalışmalar ile toplanmaktadır.

Değerli Olan Hurdaları Hurdacılar Alıyor

Hurdacılar çevre temizliğine katkı sağlıyor olsalar da maddi değeri olmayan çöp hurdaların geri dönüşümünü yapmaları mümkün değildir. Özellikle az miktarda olan ve geri dönüşümü mümkün olmayan plastik hurdalar hurdacılar tarafından alınmaz. Değerli olan metal hurdalar ise hurdacı Ümraniye tarafından toplanır. Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, sac hurdası, teneke hurdası, inşaat demiri hurdası, alüminyum profil hurdası, demir direk hurdası ve diğer tüm metal hurdalar toplanmaktadır.

Ümraniye de Hurdacılık Giderek Zorlaşıyor

Ümraniye ilçesinde bulunan fabrikaların birçoğu başka illere veya ilçelere dağılmış durumdadır. Bu durum hurdacılar tarafından eksi etki yapmış olsa da halk sağlığı açısından olması gereken bir durumdur.

Bir diğer durum ise bölgede yaşanılan trafik sorunları. Esnaf ve hurdacılar bu durumdan oldukça şikayetçidir. Trafik tüm nakliyenin yavaşlamasına neden olmaktadır. Hurdacılar bu durumun önüne geçmek amacı ile kendilerince önlemler geliştirmiştir.

Metro çalışmalarının tamamlanması ile bölgede bulunan trafik yoğunluğunun bir nebze olsun azalması beklenmektedir.

Üsküdar Hurdalık İle Yakın Olmanın Faydaları

Kadıköy’ e ek olarak Üsküdar hurdacı da yakın bir mesafede yer alır. Bu durumda yetiştirilemeyen işler diğer hurdalıklar ile paylaşılarak kısa sürelerde teslim edilir. Verdiğimiz hizmetin kısa sürede tamamlanması bizler için çok önem arz eder.

Ümraniye de bina yıkımı gibi hizmetler de almak istiyorsanız Ümraniye hurda alanlar ile anlaşabilirsiniz. Hurdacı Merkezi de Ümraniye de hurda yıkım işi yapmaktadır.

Yorum yapın